?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry


Только что (в 11 час. 00 мин.) началась он-лайн конференция Александра Омельченко, посвященная ситуации вокруг досрочных выборов Киевского городского головы (http://conf.oboz.ua/kv4/new/692.html) . Поспешите, дорогие киевляне, задать наболевшие  вопросы.

ЗЫ: К сожалению, эта конференция не оправдала, как мне представляется, ожиданий интернет-аудитории. Судите сами, основная часть вопросов была проигнорирована.

Comments

(Anonymous)
Mar. 16th, 2008 10:17 am (UTC)
А вот мой вопрос господину екс-градоначальнику на этой же конференции и тоже без ответа:

Шановний Олександр Олександрович! Ми, мешканці провулку Костя Гордієнка (Чекістів), вже три роки живемо в стані фактичної війни, яку розв’язав проти нас Інститут педагогіки АПН України разом із ТОВ “Верлен”. А почалося все з того, що Вами було підписане рішення Київської міської ради № 68/3532 від 06.10.2005 “Про передачу Інституту педагогіки Академії педагогічних наук України земельної ділянки для будівництва житлового будинку з вбудованими офісними приміщеннями та підземним паркінгом у пров. Кості Гордієнка, 6 у Печерському районі м. Києва”, за яке депутати не голосували. Тобто цей документ має всі ознаки сфальсифікованого. Це визнала і прокуратура міста Києва і Господарський суд міста Києва (деталі на сайті http://klov.org.ua). Я особисто бачив трансляцію тієї сесії Київради по ТРК “Київ” і можу підтвердити те, що депутати голосували за перенесення розгляду цього питання, а не за прийняття відповідного рішення. Теперішня влада, використовуючи цей факт, підписала із замовником будівництва договір оренди і фактично тероризує мешканців. Якщо почнеться будівництво, наші будинки опиняться під реальною загрозою руйнації. І ніхто не хоче давати нам якихось вагомих гарантій – ані замовник, ані підрядник, ані міська влада. Ми навіть маємо відповідний лист з КМДА про те, що вона за наслідки не відповідає. Тому ми й виступили з ініціативою про перейменування нашого провулку Чекістів на тупик Леоніда Черновецького – теперішній мер завів ситуацію у повний тупик! Ми до Вас вже зверталися – і письмово, я доречи й досі не отримав Вашої відповіді на моє звернення, і в прямому ефірі радіостанції “Промінь”. Ви обіцяли до нас приїхати і якось допомогти. Олександр Олександрович! Ми повторно запрошуємо Вас до нас у провулок і просимо Вас допомогти виправити Вашу помилку (або помилку когось із Ваших колишніх підлеглих), і зробити все щоб поновити законність принаймні на нашій вулиці. Ми просимо Вас зробити все можливе аби дати можливість людям нормально жити і працювати, а не відбивати кримінальні атаки забудовника. Відповідальність за теперішню ситуацію частково лежіть і на Вас – тому, будь ласка, допоможіть нам!

Что характерно, ещё 17 декабря я обращался к Омельченко, как к депутату, с тем же вопросом - почему он подписал решение, за которое депутаты не голосовали? Закон даёт ему месяц на ответ - но ответа нет и до сих пор. Видно, Александр Александрович не очень любит признавать собственные ошибки. Не по мужски это как-то, господин Народный депутат...

Андрей
afonined
Mar. 16th, 2008 11:21 am (UTC)
К сожалению, сегодня в чиновническом аппарате господствует безответственность, которую, я бы даже сказал, стимулируют своими безответственными действиями высшие сановники.

Я так же, как и Вы, не получил ни письменного, ни устного ответа на свое (от октября 2006 г.) письменное обращение к Председателю ВРУ г-ну А.Морозу.

Profile

Професор-Сократ
afonined
afonined - професор Едуард Афонін

Latest Month

March 2015
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

10

Tags

Page Summary

Powered by LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow